TUAREG TOURS, yurt dışı tur organizasyonlarının yanı sıra, yerli ve yabancı turizme dönük her türlü yurt içi tur organizasyonları, kongre, seminer ve eğitim çalışmaları, ürün lansmanları, yurt içi ve yurt dışı fuar ve toplantı organizasyonları, fuarlarda host ve hosteslik hizmetleri, insentiv gruplara yönelik organizasyonlar, bayi toplantı ve gezileri konusunda faaliyet göstermektedir. Bugün, dünyanın 5 kıtasına yüzlerce grup götürmüş olmanın verdiği tecrübe ile çeşitli yerli acentelere yerel hizmetler de sunmaktadır.

TUAREG TOURS, iş gezilerinizde, yurt dışı fuar organizasyonlarınızda, tatil programlarınızda, kişisel veya grup olarak yurt içi veya yurt dışı otel ve ulaşım rezervasyonlarınızda, yurtdışından gelen misafirlerinizin transferleri gibi daha birçok alanda sizlere en iyi hizmeti verebileceği gibi, uzmanlık alanı olan insentiv organizasyonlarda da yükünüzü azaltarak sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Our website uses cookies. This enables us to optimize your user experience. By continuing to use our website, you agree to this. To find out more, please see our Privacy Policy.

Tourism Reservation Software